IT

Usługi informatyczne

Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych usług informatycznych od klasycznej obsługi technicznej i infrastrukturalnej firm po wytwarzanie dedykowanego oprogramowania z których niżej są wymienione i opisane:

Szafy sterownicze

Projektujemy i wykonujemy szafy sterownicze zgodnie z zapotrzebowanie i wytycznymi klienta. Dokonujemy również montażu. Realizujemy dedykowane projekty szaf sterowniczych na podstawie dostarczonej dokumentacji.

Automatyka przemysłowa

Tworzymy systemy automatyki wraz z dedykowanym oprogramowaniem dla sterowników PLC (m.in B&R). Oferujemy także tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery (m.in Arduino).

Infrastruktura sieciowo-komputerowa

Nasza propozycja dla firm to indywidualne projekty infrastruktury sieciowej dla firm. Projekty wykonywane są profesjonalnie, z nałożeniem nacisku na dobór najlepszego sprzętu w danej klasie cenowej oraz stworzenie odpowiedniego schematu sieci aby uzyskać najlepszą wydajność i niezawodność. Dokonujemy również audytów obecnej infrastruktury u klienta jak również jesteśmy w stanie prowadzić nadzór i swoisty rodzaj pogotowia komputerowego.

Odzyskiwanie danych

Dla klientów dla których informacja to pieniądz który doznał uszkodzenia informujemy nie wszystko stracone. Zniszczony dysk nie oznacza, że wszystko stracone. Darmowo udzielamy sprawdzenia stanu nośnika. Zamiast wyrzucać dysk lepiej podrzucić go do nas.

Outsourcing

Realizujemy również outsourcing dla firm z zakresu programowana na platformę Android jak i również z zakresu platformy JAVA. Jesteśmy również otwarci na inne propozycje outsourcing z zakresu programowania zwłaszcza z dziedzin automatyki przemysłowej.